Neuvěřitelná bitva pro Real, Bayern přišel o finále Ligy mistrů v posledních minutách

Real byl v průběhu celého utkání o něco aktivnější, ale zahazoval šance. Vinícius Júnior trefil ve 13. minutě tyčku, Rodrygo z následné dorážky napálil míč do brankáře Manuela Neuera.

Německý gólman podržel Bayern i po hodině hry, kdy v krátkém sledu zlikvidoval dělovku po přímém volném kopu Rodryga a poté další prudký pokus Viníciuse. Bayernu bylo ještě veseleji v 68. minutě. Alphonso Davies dostal balon do strany, navedl si ho do pokutového území a precizní křížnou střelou prostřelil gólmana Andrije Lunina.

Fotbalisté Bayernu se radují z branky.

Ale Bayern nakonec nevydržel. Kouč Realu Carlo Ancelotti vytáhl super žolíka, Joselu přišel na hřišti v 81. minutě.

Poprvé udeřil za sedm minut. Neuer chyboval, vypadl mu míč po střele Viníciuse a Joselu ho pohotově dorazil do sítě. Španělský celek nechtěl do prodloužení a útočil dál. Když se přehupoval čas z normální hrací doby do nastavení, zužitkoval Joselu centr od Antonia Rüdigera. Rozhodčí nejprve signalizoval ofsajd, ale VAR odhalil, že bylo vše v pořádku, a branka platila.

Joselu se raduje z branky.

Mělo se nastavovat devět minut, nakonec jich bylo patnáct. Bayern šel ve třinácté minutě prodloužení do šance, ale asistent sudího odmával ofsajd a hlavní arbitr Szymon Marciniak ofsajd odpískal. Hosté se hodně zlobili, na konečném výsledku 2:1 pro Real však již nic změnit nedokázali.

„Není náhoda, že se nám daří otáčet tolik zápasů. Dnes nám pomohli i skvělí fanoušci,“ řekl záložník Realu Jude Bellingham televizi TNT. „O tomhle večeru jsem snil už jako sedmiletý kluk v Birminghamu. Finále ve Wembley, navíc proti Dortmundu, vůbec tomu nemůžu uvěřit,“ dodal anglický ofenzivní fotbalista a bývalý hráč Borussie.

Odvetné utkání semifinále fotbalové Ligy mistrů:
Real Madrid – Bayern Mnichov 2:1 (0:0)
Branky: 88. a 90.+1 Joselu – 68. Davies. Rozhodčí: Marciniak – Listkiewicz, Kupsik – Kwiatkowski (video, všichni Pol.). ŽK: Camavinga – Tuchel (trenér). První zápas 2:2, postoupil Real.
Real: Lunin – Carvajal, Rüdiger, Nacho, Mendy – Valverde (81. Joselu), Kroos (70. Modrič), Tchouaméni (70. Camavinga) – Bellingham (90.+10 Militao) – Rodrygo (81. Díaz), Vinícius. Trenér: Ancelotti.
Bayern: Neuer – Kimmich, De Ligt, Dier, Mazráví – Laimer, Pavlovic – Sané (76. Kim Min-če), Musiala (85. Müller), Gnabry (27. Davies) – Kane (85. Choupo-Moting). Trenér: Tuchel.

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy