Reklama u nás

 

Používáme responzivní design i reklamy. Vaši reklamu tak uvidí uživatelé všech platforem od PC po mobilní telefon. Reklamní prostor funguje s operačními systémy iOS (iPhone, iPad) a Android. Ceník je níže vč. ukázky umístění.

Návštěvnost

Návštěvnost měříme prostřednictvím GSC ( Google Search Consol),také implementovaným software na backendu deníku, jenž měří data uživatelů z ČR i ze zahraničí, a Google Analytics, jenž měří téměř celý web. Máme tak přehled odkud návštěvník přišel, pomocí jakého odkazu např. z vyhledávače seznam.cz, google, nebo sociálních sítích, přímým zadáním, nebo ze sociální sítě atp.

Průměrná měsíční návštěvnost je 9371 návštěvníků k 23.4.2024

Název službyCena za čtvrtletí
Reklama formou PR/SEO článku (více info na meil) článek min. 5 let zde400 Kč (sepsání pokud nedodáte text,obrázky) + 100 Kč publikace na 5 let celk. 500 Kč koncová cena + zdarma publikujeme na seozdarma.cz
Reklama formou odkazů (linkbuilding)600 Kč (dodáte odkaz na e-shop,web,blog)
Reklama formou banneru700 Kč ( vyrobíme, pokud nedodáte v ceně )

Podporované Reklamní formáty

1.Odkazy:

Jak to funguje: proklik z reklamy vede přímo na webové stránky klienta.Vkládáme ke zdrojům článkům, generujeme vám až 600 odkazů denně. BackLinky – zpětné odkazy jsou platné 20 dní, následně se generují další podle vámi zvoleného období.

Odkazy varianta 2 – odkazy umístěné vpravo do sekce ” Vaše zpětné odkazy” cena 1800 Kč/rok

2.PR článek:

Upoutávka z formátu hypertext + vlastní podklady pro PR článek umístěný na našem serveru:
– text do rozsahu A4 + cca 2 obrázky + url stránek klienta (nepovinné)
Jak to funguje: Proklik z reklamy vede na URL v rámci našich serverů, z textu článku se uživatel proklikne na server klienta/zákazníka. Počet prokliků na upoutávce vašeho PR článku je po dobu publikování min.5 roků neomezený. Na našich stránkách je text označen jako “reklama” či “komerční sdělení”. PR – nemažeme, jsou trvalé vč.odkazů platí se jen jednorázově po schválení redakcí.

Umístění v sekci PR možno zvýraznit a bude tak po 30 dní navíc na hlavní stránce (bude se zobrazovat na hlavní stránce) + 200 Kč/měsíc.

3. Bannery:

Obrázek min. 300 x 250 px (jpeg,png,jpg,webp) může být s textem i bez, odkaz ideálně.
Jak to funguje: proklik z obrázku přímo na váš web, eshop, produkt, affiliate.Délka zobrazení záleží na období které jste si zvolili.Umístění viz obrázky níže a čísla, prostor je omezený na 1 kus banneru pro ty první z vás výhoda volby (čísla) kde jej chcete nechat umístit.

 

Kontaktujte nás (klik) pomocí formuláře zde, uveďte o jaký typ máte zájem, ozveme se vám a nabídneme možnosti.