Muradov v RFA? Promotér Marhanský naznačuje možné spojení s elitním borcem

Makhmud Muradov se nedávno pochlubil, že s UFC podepsal novou smlouvu na 4 zápasy, takže se čekalo, že ho ještě v lize mistrů nějakou dobu uvidíme, ale opak je pravdou. Liga mistrů se totiž s Machem po smolném souboji s Khizrievem a zrušeném duelu s Pereirou rozloučila, což bylo hodně nečekané. O budoucnost se však uzbecký bojovník bát nemusí, protože už teď má na stole mnoho nabídek. Bude jedna z nich od RFA?

Leo Brichta potkal svého vyzyvatele Lukeše a byla z toho bizarní situace

„Mám tři nabídky, které nejsou špatné. Musím to zvážit a rozhodnout se, kde a co mi bude nejvíce vyhovovat, uvidíme. Teď se chystám udělat 11. května turnaj tady v Uzbekistánu a potom uvidíme, co bude dál,“ prozradil pro TN.cz.

„Organizuji teď zrovna turnaj na 11. května, který se bude vysílat na UFC Fight Pass. Pak se vrátím do Prahy a začnu domlouvat nějaké smlouvy, kde budu dál pokračovat,“ pokračoval pro CNN Prima NEWS„Mám pár možností, uvidíme. Vyberu to, co mi bude sedět nejvíc. Chci vědět, kde budu zápasit a s kým. A ne jen čekat, co přijde.“

Pozor Aktualita:  Nevídaná scéna. Tenisový zápas narušil demonstrant, rychle s ním zatočili    

Je možné, že by se Mach objevil v RFA? „Myslím si, že Mach má lepší vztahy spíše s OKTAGONem než s námi, i když já jsem s ním úplně v pohodě. Pokud jeho cesta bude vést na domácí scénu, tak si myslím, že povede právě do OKTAGONu,“ reagoval Marhanský pro Sport.cz na dotaz, zda bude mít o Macha zájem.

Své laso však jistě hodí i KSW, „Nevím, ale myslím si, že to bude otázka peněz. Pokud by šel do KSW, tak je potom otevřená varianta, že bychom se s nimi domluvili na nějakém zápase i pod námi. I vzhledem k jeho věku to podle mě bude o tom, která nabídka bude nejlukrativnější.“

Pozor Aktualita:  HOKEJ ONLINE: Němci otevírají proti outsiderovi skóre   

Kde by Macha nejradši viděli fanoušci? V naší anketě, do které se ještě můžete níže zapojit, jasně ukázali na jednu stáj, ve které by Muradova viděli nejraději. Do nabídky jsme dali OKTAGON, KSW, ONE FC, PFL, RFA a ACA a s tím, že z téměř 5 000 hlasujících bylo přes 4 000 pro návrat do OKTAGONu. Právě tam už Mach v minulosti působil a připsal si celou řadu výher, které mu následně pomohly v přestupu do UFC.

Nahrávání ... Nahrávání …

Muradov je navíc s vedením stále v kontaktu, takže rozhodně existuje šance, že by se vrátil. Bude však samozřejmě záležet na podmínkách. „Ondra a já jsme s Machem v neustálém kontaktu, píšeme si. Není to tak, že bychom ho teď po sto letech narychlo kontaktovali. Ondra si s ním o tom už napsal, vyjádřil mu podporu. Uvidíme, jaké budou jeho další kroky. Víc k tomu teď nemůžu říct,“ reagoval pro Šports.sk Pavol Neruda.

Pozor Aktualita:  Chceš dárek na celý život? Stačí překazit oslavy City. Bylo by to krásné, zasnil se Coufal 

ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy