Redakce

Kdo tvoří redakci ?

Vznikli jsme v roce 2021 jako informační rozcestník z důvěryhodných zdrojů s možností vkládání inzerce.Mediálně nás zastupuje zahraniční subjekt, pro který spravujeme tento informační magazín.Určitě si zde můžete vybrat ideální cenu reklamy, naše stránky neobsahují na rozdíl od jiných clickbait reklamy od jiných nýbrž pouze reálné vaše loga, firmy, kroužky, sdružení.

Více informací naleznete zde ” O nás “

Především naši editoři, kterými se můžete stát i vy, pokud zastupujete například obec, město, zájmové sdružení, kroužek, kulturní uskupení. Nabídneme vám zdarma možnost zde  zveřejnit pozvánku s textem, obrázkem, videem, důležité upozornění, nebo podobné informace z vaší oblasti.

Deník Pravda je informační rozcestník, naleznete zde úryvky nejrůznějších článků s odkazy přímo na zdroj. Naši editoři mají hlavní náplní práce – starat se o vaše PR články a také o vaši reklamu.

Deník Pravda vychází z volně dostupných důvěryhodných zdrojů českých i slovenských, využívá pouze prexy, které nejsou v rozporu s autorským právem. Pokud zde naleznete celý článek tak se jedná o PR článek ( reklamní sdělení ) nebo článek který nám autor dovolil publikovat včetně odkazu na něj (zdroj).

Informace:

Dodavatelem obsahu serveru denikpravda.cz jsou perexy nejdůvěryhodnějších zpravodajských RSS kanálů s vždy zveřejněným odkazem na zdroj, jestliže nesouhlasíte s využitím vašeho RSS kanálu na našem portálu, kontaktujte prosím redakci, která odstraní zdroj RSS včetně odkazů na vás a perex.

To může být vhodné pro různé informativní směry, články jsou také sdíleny na facebook, kde mají další dosah, popřípadě je mohou návštěvníci sdílet pomocí tlačítka pod článkem.

Aktuálně redakci tvoří :

Kontakt redakce:
Šéfredaktor: Karel Janovský (vyřizuje i záležitosti s editory)
E-mail: [email protected]

Kontakt inzerce, PR, bannery
copywriterka: Jana Zápotocká (vaši reklamu má plně na starost )
E-mail:[email protected]

  • Šéfredaktor(ka), a editoři. Inzerci lze objednat placenou přes kontaktní formulář více v sekci ” reklama u nás“.
  • Šefredaktor(ka) odpovídá za obsah editorů vč.korekcí textů.

 

Poděkování editorům:

p.Rudolf Plíhal, p.Ivan Novák, pí.Michaela Hradilová