HOKEJ ONLINE: Videomomenty. Brno otáčí skóre

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete ZDE.

První gól vstřelil po úniku v oslabení hostující útočník Jan Buchtele, který si pohrál s obránci a zakončil s ledovým klidem.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy

Přihlásit se

Brno – Mladá Boleslav 0:1 (5. Buchtele)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Na 1:1 srovnal ve 14. minutě kanadský obránce Nicolas Beaudin, jenž projel mezi beky a prostřelil Růžičku. Pro 25letého hráče to byla ve 23. utkání (12 za Spartu, 11 za Brno) první extraligová trefa.

Brno – Mladá Boleslav 1:1 (14. Beaudin)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Ve druhé třetině jako první skóroval domácí forvard Jakub Konečný. Centr třetí formace si u mantinelu vzal puk, otočil se s ním k bráně a tvrdě vypálil. Brankář Růžička neviděl díky clonícímu Kosovi.

Brno – Mladá Boleslav 2:1 (22. Konečný)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….

Pozor Aktualita:  K českému derby v Pekingu chyběl kousek. Postup slaví Muchová a Lehečka