Siniaková si čtvrtfinále v Thajsku nezahraje, s Argentinkou padla i potřetí

Siniaková, nasazená v Thajsku jako dvojka, nezískala proti Podoroské znovu ani set a prohrála za hodinu a 32 minut. Přišla čtyřikrát o servis, soupeřku „brejkla“ jen jednou. Původně měly hrát už ve středu, ale duel odložilo deštivé počasí.

Česká tenistka nevyužila v prvním setu vedení 2:1 s brejkem, přišla o další čtyři hry a úvodní sadu ztratila. Pak se Siniaková držela do stavu 3:3. Prohrála však zbývající tři gamy a Podoroská zakončila duel při servisu soupeřky čistou hrou.

Argentinská tenistka se o semifinále utká buď s Američankou Katie Volynetsovou, nebo Slovinkou Tamarou Zidanšekovou.

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy