SESTŘIH: Divočina ve Varech. Zápas plný zvratů přinesl výhru Energii

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Do první velké šance se dostali hosté. Miškář jel sám na varského Frodla, ani on, ani následně Freibergs domácího gólmana nepřekonali.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy

Přihlásit se

Karlovy Vary–Hradec Králové, hosté nevyužili velkou příležitostVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Na konci první třetiny dostal puk do hradecké klece Ondřej Beránek, rozhodčí však pro jeho předcházející faul branku neuznali.

Karlovy Vary–Hradec Králové, domácí Beránek se radoval předčasněVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Energii to však mrzet nemuselo. O několik sekund později prostřelil hostujícího Škorvánka Jiskra a ranou z mezikruží pod břevno zajistil domácím vedení.

Karlovy Vary–Hradec Králové 1:0 (17. Jiskra)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Hradec měl však parádní vstup do druhé třetiny. Po padesáti sekundách vymazal náskok domácích McCormack.

Karlovy Vary–Hradec Králové 1:1 (21. McCormack)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Uběhla další minuta a Mountfield už vedl, když se prosadil Štohanzl.

Karlovy Vary–Hradec Králové 1:2 (22. Štohanzl)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A to nebylo vše. Ve 23. minutě potřetí překonal Frodla Miškář a hosté rázem vedli o dvě branky.

Karlovy Vary–Hradec Králové 1:3 (23. Miškář)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Otřesené domácí vrátil ještě do poloviny zápasu do hry Černoch, který využil přesilovou hru a snížil na 2:3.

Karlovy Vary–Hradec Králové 2:3 (28. Černoch)Video: Tipsport Extraliga / BPA

A gól Energii pořádně nakopl. O sedm minut později srovnal stav na 3:3 v přesilové hře Beránek.

Karlovy Vary–Hradec Králové 3:3 (38. Beránek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Zápas plný zvratů pokračoval i ve třetí periodě. A znovu se o to postaral Beránek, který poslal Vary do vedení 4:3.

Karlovy Vary–Hradec Králové 4:3 (55. Beránek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Definitivní jistotu dal domácím Gríger, kterému byl v 59. minutě uznán technický gól.

Karlovy Vary–Hradec Králové 5:3 (59. Gríger)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Do prázdné branky pak pečetil výhru Karlových Varů svým třetím gólem Ondřej Beránek.

Karlovy Vary–Hradec Králové 6:3 (59. Beránek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

4. kolo hokejové extraligy:
HC Energie Karlovy Vary–Mountfield Hradec Králové 6:3 (1:0, 2:3, 3:0)
Branky a nahrávky: 17. Jiskra (Černoch, Reunanen), 28. Černoch (Jaks, Reunanen), 38. O. Beránek (O. Procházka, Jiskra), 55. O. Beránek (Gríger, Černoch), 59. Gríger, 59. O. Beránek – 21. McCormack (Jergl, Perret), 22. Štohanzl (Kalina), 24. Miškář (Jergl, Freibergs). Rozhodčí: Cabák, Šindel – Šimánek, Gerát. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Diváci: 3260.
Karlovy Vary: Frodl – D. Mikyska, Reunanen, Jaks, D. Moravec, Šalda, Mamčics – O. Beránek, Salsten, Gríger – O. Procházka, Černoch, Jiskra – Kružík, Sapoušek, Čihař – Koffer, J. Šír, T. Redlich. Trenér: Patera.
Hradec Králové: Škorvánek – Bučko, Freibergs, McCormack, Kalina, Mudrák, T. Pavelka – Batna, Estephan, Perret – Jergl, Miškář, R. Pavlík – Šťastný, Tamáši, Dmowski – Pour, Štohanzl, A. Novotný – M. Chalupa. Trenér: T. Martinec.

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy