Real Madrid přetlačil Villarreal dotáhl se na vedoucí Barcelonu

Ve 14. minutě zahrával Real roh, při němž Modrič přihrál za hranici vápna Valverdemu. Uruguayec se nerozpakoval, tvrdě vystřelil a s přispěním teče Baeny otevřel skóre. Villarreal mohl vzápětí srovnat, ale Pépé hlavičkoval jen do břevna. Následný průběh rozsekla až střela Viníciuse Júniora ze 73. minuty, kterou překonal brankáře Condeho a uzavřel skóre. „Bílý balet“ tak mohlo mrzet jen zranění Carvajala, jehož v nastavení odnesli zdravotníci na nosítkách po střetu s Pinem.

Skóre zápasu Espaňol – Mallorca otevřel v 18. minutě domácí Kumbulla, jenž se prosadil hlavou po centru Jofreho. Krátce po začátku druhého poločasu právě Jofre tvrdou přízemní ranou z hranice vápna zaskočil brankáře Greifa a zvýšil na 2:0. Hostům se podařilo již jen snížit v 68. minutě gólem Raílla po rohovém kopu.

Pozor Aktualita:  Čína získala první olympijské zlato v synchronizovaném plavání

Dosud šestá Mallorca utrpěla první porážku po třech vítězstvích. Espaňol se posunul v neúplné tabulce na 12. místo.