Juventus remizoval s Cagliari a promarnil šanci vrátit se na druhé místo Serie A

Skóre zápasu otevřel z penalty nařízené za ruku v 15. minutě Vlahovič, ale víc už Juventus z herní převahy nevytěžil. Trest přišel dvě minuty před koncem, kdy fauloval Luiz. Z pokutového kopu srovnal Razvan Marin a ukončil ligovou neprůstřelnost Juventusu. Turínské mužstvo pak ještě zápas dohrálo bez vyloučeného Conceicaa.

Vyrovnal až vydařeným volejem Pulisic, poslední slovo měl ale v 73. minutě domácí Gudmundsson. AC Milán zůstal šestý, Fiorentina si po druhé výhře ze sedmi zápasů Serie A polepšila na 11. pozici.

Na čtvrté místo o skóre za Juventus se zařadilo Lazio, které vyhrálo 2:1 nad Empoli. Hosté záhy vedli, římský tým vyrovnal v nastavení první půle a po změně stran mohl skóre otočit, jenže Castellanos neproměnil pokutový kop. Tři body vynesla Laziu až Pedrova dělovka z úhlu v 84. minutě.

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy