FOTBAL ONLINE: Rychlá odpověď! Sparta v Ďolíčku srovnala, Liberec bojuje v Teplicích

Jako první byl v sobotu na řadě souboj Dukly Jabloncem. Hostující kouč Luboš Kozel toužil prožít co nejlepší návrat na Julisku, jelikož v minulosti Duklu dlouho vedl a vybojoval s ní i postup mezi elitu. Někdejší armádní celek naopak plánoval navázat na předchozí domácí utkání, ve druhém kole porazil 2:0 Bohemians.

První dějství příliš fotbalové krásy nenabídlo. Domácí Jakub Hora ze dvou nadějných pozic pálil pokaždé slabě mimo, Jablonci se nedařilo dostat do propracované obrany Dukly. Až do nastaveného času. Po standardní situaci se sám před gólmanem Matúšem Hruškou objevil Dominik Hollý a ze souboje dvou Slováků vyšel jako vítěz, čímž Jablonci zaručil poločasové vedení.

I poté měli Severočeši ke gólu blíže. Hruškův kiks v rozehrávce mohl lobem z dobrých 35 metrů potrestat opět Hollý, zamířil ale těsně nad. Brankář Dukly se pak zaskvěl proti dělovce Sebastiána Nebyly. Jenže deset minut před koncem spadla domácím z nebes šance na vyrovnání. Jakub Martinec ve vlastním vápně stáhl jmenovce Zeronika, verdikt sudího Pavla Orla byl jednoznačný – penalta pro Duklu!

Pozor Aktualita:  Zbrojovka potvrdila změnu majitele, novým šéfem se stal Mynář

Balon si na puntík postavil Jakub Barac, jenž byl v tu chvíli na place pouhých pět minut. A zpětně si rozhodnutí vzít na bedra odpovědnost asi vyčítá. Slabou střelou do levé části branky nechal pouze vyniknout Jana Hanuše. Jablonec v závěru přidal pojistku zásluhou střídajícího Bienvenue Kanakimany, který z pravé strany vlétl do vápna a střelou na zadní tyč zařídil, že si hosté odvezou tři body na sever Čech.

Sestřih zápasu Dukla – JablonecVideo: LFA

Odpoledne se ponese ve znamení měření sil dvou tradičních týmů z hlavního města. Zápasy Bohemians se Spartou pokaždé slibují parádní atmosféru a není důvod se obávat, že by tomu snad tentokrát mělo být jinak. Klokani už by si na svého soka konečně tuze rádi vyšlápli, neboť s ním prohráli posledních pět soutěžních utkání v řadě.

Letenští obhajují titul a jejich výsledky v aktuální sezoně budí respekt. V lize jako jediní zatím neztratili ani bod. Jenže co do výkonů se ještě hledají. Zřetelné to bylo například v úterním duelu třetího předkola Ligy mistrů proti rumunskému FCSB (1:1). Sparťané prohrávali, nakonec je ale spasil vyrovnávací gól Victora Olatunjiho, který se i přes omezenou minutáž trefil již ve čtvrtém soutěžním utkání v sezoně.

Pozor Aktualita:  Aby mohla závodit, musí přibrat. Češka je černým koněm olympijské soutěže

Trošku v pozadí malého pražského derby tak bude souběžně hrané utkání Teplic Libercem. Skláři jako jeden ze dvou celků v probíhajícím ročníku ještě nezískali žádný bod, před posledními Českými Budějovicemi se drží jen díky lepšímu poměru vstřelených a obdržených branek. Liberec za sebou má vítězství 3:1 nad Karvinou, remízu 1:1 s Olomoucí a těsnou prohru se Slavií (0:1), během níž se ale neprezentoval vůbec zle.

Právě utkání Slavie je v sobotu na řadě jako poslední. Do Edenu přijedou ve skvělé formě hrající fotbalisté Olomouce. Sešívaní ve středu zvládli důležitý duel třetího předkola Ligy mistrů, doma zdolali Union Saint-Gilloise 3:1. Klíčovou roli sehrála letní posila z Plzně. Vytáhlý forvard Tomáš Chorý se prosadil hned dvakrát a koupil si tím alespoň část přízně fanoušků, kteří se jeho příchodu kvůli kontroverzní minulosti bránili. Sigma pod novým koučem Tomášem Janotkou šlape, ze tří zápasů získala sedm bodů. Září hlavně útočník Jan Kliment (3+0) a ofenzivní záložník Filip Zorvan (1+3).

Pozor Aktualita:  Boj o medaile je blízko. Lezec Ondra má nakročeno do finále

Další čtveřici soubojů nabídne fotbalová liga v neděli. Ve 14:30 hrají Pardubice se Slováckem, v 17:00 vykopnou duely Ostrava – Hradec Králové a Mladá Boleslav – České Budějovice. Čtvrté kolo uzavře ve 20:00 zápas Plzně s Karvinou.

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy