Zamčená okna, dveře na znamení. Olomoucká MHD se ve vozech snaží udržet chlad

Především na klimatizaci, ale i na opatření související s její účinností sází v těchto horkých dnech Dopravní podnik města Olomouce (DPMO). U klimatizovaných vozidel bude v letních měsících zachován režim otevírání dveří na znamení, který pomáhá udržet příjemnější teplotu uvnitř vozů, sdělila mluvčí podniku Anna Sýkorová.Celý článek zde: ZDROJ ZDE
….
✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….