Za klamavou reklamu na lék proti covidu padla milionová pokuta, firmu kontruje žalobou na ministerstvo

Mimo veřejnou pozornost se odehrává spor o více než milionovou sankci za údajně klamavou reklamu na léky proti onemocnění covid-19. Firmě ji udělil Státní ústav pro kontrolu léčiv, později ji potvrdilo ministerstvo zdravotnictví. Společnost se po podané žalobě dočkala zrušení pokuty. Tento měsíc tak rozhodl v neveřejném řízení Městský soud v Praze. Redakce iROZHLAS.cz má rozsudek k dispozici.Celý článek zde: ZDROJ ZDE
….
✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….