Vláda nepočítá s účastí Pavla na summitu NATO, delegaci povede Babiš. ‚Není to truc,‘ řekl premiér

Prezidenta Petra Pavla vláda na červencový summit Severoatlantické aliance nedelegovala. Misi povede premiér Andrej Babiš (ANO), účastnit se budou i ministři obrany Jaromír Zůna (za SPD) a zahraničních věcí Petr Macinka (Motoristé). Důvody jsou praktické, uvedl Babiš po jednání kabinetu. Vláda tak rozhodla na jeho návrh. Vyjádření prezidenta ČTK shání.Celý článek zde: ZDROJ ZDE
….
✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….