Vémola slaví! V odvetě zdolal Végha a uhájil titul

Fotogalerie

Epické nástupy za bouřlivého aplausu fotbalového stadionu, v ochozech se přeřvávaly davy fanoušků a různé další fanfáry. Před velkolepou odvetou bylo v ochozech nadupaného stánku pořádně rušno, což umocnil i krátký ohňostroj nad Edenem, po němž se mohlo jít konečně do akce – Vémola a Véghem proti sobě podruhé. Konečně.

A nutno podotknout, že se začalo pěkně od podlahy. Terminátor po rivalovi vystartoval jako šelma, během chvíle ho dokonce překvapivě jednoduše položil na bedra. Nadšení pro český tábor moc dlouho nevydrželo, neboť se duel rychle proměnil v postojovou válku, v níž Vémola neustále útočil. A byť toho hodně schytal, stále kráčel jako lev za svou kořistí. Usilovné ždímání soupeře se mu ve finále vyplatilo.

Rozhodlo se ve druhé pětiminutovce. Nelichotivá pozice na podlaze klece ostřílenému Véghovi vůbec nesvědčila, což poznal doslova během chvíle. Vémola lišáckým způsobem přešel k oblíbené submisi arm-triangle choke, kterou po usilovném nátlaku musel jeho věčný sok raději odklepat. Takřka vyprodaný Eden explodoval, jedna strana slavila, ta druhá prožívala opačné emoce. Bojovalo se 5 minut a pětačtyřicet vteřin.

Pozor Aktualita:  Vzkazy z nominace: Hašek odpouští, risk na levé straně a titul krále střelců nestačí

„Nejsilnější zážitek! Díky vám a díky tomu, že jste tady. Pět let jsem čekal. Lvi se nažrali!“ zakřičel vítěz Odvety století směrem do mikrofonu. „Když jsem přišel a slyšel atmosféru, tak jsem měl slzy v očích, nikdy jsem tohle nezažil. Všichni dělali mexické vlny, byl jsem v šatně a nedokázal jsem se s tím vyrovnat,“ dojímal se Terminátor, kolem jehož pasu připadl další titul.

38letý Vémola sice po zápase na znamení konce kariéry sundal rukavice, ten by však v případě trilogie s Véghem nemusel být definitivní. „Měl to být můj poslední zápas a musím udělat poslední věc, poděkovat za podporu. Normálně to bývá tak, že zápasník pokládá rukavice do středu klece, ale já jednu odevzdám Ondrovi (Novotnému) a druhou dám týmu Attily. Nyní je to jenom na vás, jestli budu zápasit znovu.“

Pozor Aktualita:  Baseballista dostal za sázení na zápasy doživotní zákaz působení v MLB

Bilance je po odvetné bitvě srovnána, slovenský velikán ale smutnit nehodlá. „Karlíto zaslouženě vyhrál, lépe se připravil, dal jsem mu hodně do hlavy, ustál to. Vánoce nejsou každý den. Jednou člověk vyhraje, jednou prohraje. Gratuluji,“ vysekl upřímná slova směrem k soupeři. „Zápas bych chtěl věnovat milované manželce, která se mnou v přípravě trpěla, mým dětem, rodičům, našemu národu. Nesmíme zapomínat, že spolu jsme nejsilnější.“

Šampionský pás, který nakonec zůstává v moci Vémoly, do klece před duelem za bouřlivého potlesku obecenstva přinesli čerství mistři světa v ledním hokeji, brankář Lukáš Dostál a obránce Michal Kempný.

Na svůj zápas by naopak nejraději zapomněl bývalý šampion veltrové divize David Kozma, který padl k zemi po dvou minutách a sedmadvaceti vteřinách. Moldavský kat Ion Surdu načasoval pravý hák, jímž domácího miláčka přibil k podlaze. O titul veltrové váhy tak zabojuje Surdu s Gruzíncem Amiranem Gogoladzem, který zdolal Brazilce Leandra Silvu.

Pozor Aktualita:  Nejlepší střelec extraligy odchází do zámoří! Podepsal smlouvu s Detroitem

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….