‚V4 je zpět,‘ řekl Magyar po schůzce čtyř premiérů. ‚Budoucnost Evropy,‘ komentoval Babiš

Premiéři Česka, Maďarska, Polska a Slovenska se shodli na posílení spolupráce v rámci Visegrádské skupiny (V4), oznámil maďarský premiér Péter Magyar po schůzce se svými protějšky Andrejem Babišem, Donaldem Tuskem a Robertem Ficem na zámku v Gödöllő u Budapešti.Celý článek zde: ZDROJ ZDE
….
✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….