USA zakázaly prodej nových Polestarů v zemi, dokonce i těch, které se tam vyrábí. Firma se ani nebrání a dobře ví proč


Automobilka už nějaký ten pátek bojuje o přežití a tento krok jí pomůže leda do hrobu. Z reakce firmy se zdá, že je smířená se svým osudem – její auta se daří prodávat jen s pomocí peněz všech, kteří si je nekupují. A to je institut, který zrovna teď v Americe nefunguje. (Petr Miler)Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….