Škoda zkusila vysvětlit, proč její nejnovější model dostal vertikální displej. Jako by zapomněla, že je otočný


Je to a) tupé napodobování Tesly, b) tupé napodobování Tesly nebo c) tupé napodobování Tesly. Náš tip si dokážete představit, Škoda ale říká, že to tak není. Přitom nemusela říkat nic, displej jejího nového auta žádnou pevnou orientaci nemá, takže je to vlastně jedno. (Petr Prokopec)Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….