Deník Pravda

Deník kde najdete vše a něco navíc.

Reklama

Používáme responzivní design i reklamy. Vaši reklamu tak uvidí uživatelé všech platforem od PC po mobilní telefon. Reklamní prostor funguje s operačními systémy iOS (iPhone, iPad) a Android. Ceník je níže.

Návštěvnost

Návštěvnost měříme prostřednictvím GSC ( Google Search Consol),také implementovaným software na backendu deníku, jenž měří data uživatelů z ČR i ze zahraničí, a Google Analytics, jenž měří téměř celý web. Máme tak přehled odkud návštěvník přišel, pomocí jakého odkazu např. z vyhledávače seznam.cz, google, nebo sociálních sítích, přímým zadáním, nebo z newslatteru atp.

Průměrná denní návštěvnost je 2000 návštěvníků.

Podporované Reklamní formáty

1.Odkazy:

Jak to funguje: Proklik z reklamy vede přímo na webové stránky klienta.Vkládáme ke zdrojům článkům, generujeme vám až 600 odkazů denně. BackLinky – zpětné odkazy jsou platné 14 dní, následně se generují další podle vámi zvoleného období.Vaše odkazy můžeme implementovat měsíc, půlrok, rok – dle výběru.

Umístění za zdrojem článků “ Reklamní Sdělení „:

2.PR článek:

Upoutávka z formátu hypertext + vlastní podklady pro PR článek umístěný na našem serveru:
– text do rozsahu A4 + cca 2 obrázky + url stránek klienta (nepovinné)
Jak to funguje: Proklik z reklamy vede na URL v rámci našich serverů, z textu článku se uživatel proklikne na server klienta/zákazníka. Počet prokliků na upoutávce vašeho PR článku je po dobu publikování min.5 roků neomezený a zdarma. Na našich stránkách je text označen jako „reklama“ či „komerční sdělení“. PR – nemažeme, jsou trvalé vč.odkazů platí se jen jednorázově po schválení redakcí.

Umístění v sekci PR možno zvýraznit a bude tak po 30 dní navíc na hlavní stránce (bude se zobrazovat na hlavní stránce):

3. Banner:

Obrázek min. 300 x 250 px (jpeg,png,jpg,webp) může být s textem i bez, odkaz ideálně.
Jak to funguje: Proklik z obrázku přímo na váš web, eshop, produkt, affiliate.Délka zobrazení záleží na období které jste si zvolili.

Umístění vpravo a některých kategoríí i vlevo u článků:

Aktuální ceník 2021-2022

Kontaktujte nás pomocí formuláře zde, uveďte o jaký typ máte zájem, ozveme se vám a nabídneme možnosti.