Noční požár panelového domu v Třebíči. Zranili se tři lidé

Ilustrační foto

TŘEBÍČ – Pět jednotek hasičů zasahovalo v neděli večer při požáru, který vypukl v jednom z bytů panelového domu na ulici Novodvorská v Třebíči. Tři lidé utrpěli zranění, škoda je osm milionů korun.

K požáru došlo v neděli 9. června po půl desáté večer. „Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů ze Starče, Čechtína, Trnavy a Rudíkova,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Petra Musilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. „Z domu hasiči evakuovali 21 lidí, tři lidé se při požáru zranili a skončili v péči zdravotníků, kteří je po nezbytném ošetření na místě převezli k dalšímu ošetření do třebíčské nemocnice,“ doplnila mluvčí.

Pozor Aktualita:  Tohle hlava nebere. Skin zbraně do herní střílečky se prodal za milion dolarů

Dostat plameny pod kontrolu se hasičům podařilo za necelé dvě hodiny a krátce po půlnoci byl požár zcela zlikvidován. „Majetková škoda byla předběžně vyčíslena na částku osm milionů korun. Příčina vzniku požáru zůstává nadále v šetření,“ dodala Petra Musilová.

Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….