Hokejbalisté na domácím MS rozdrtili Švýcary

Čeští hokejbalisté zvítězili na domácím mistrovství světa v Ostravě nad Švýcarskem 12:3, jsou po třech zápasech stoprocentně úspěšní a mají v čele základní skupiny A náskok tří bodů před Kanadou a Slovenskem. Dvěma trefami a třemi asistencemi se na kanonádě podílel Dalimil Zvonek a pět bodů za gól a čtyři přihrávky si připsal také Vojtěch Jágr. V úterý čeká svěřence trenéra Davida Kuny od 18:15 duel se Slovenskem. Ženský tým vyhrál také nad Švýcarskem 4:1 a má po třech duelech rovněž plný počet bodů.Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….