Mercedes hasí požár a zaměstnanci jsou první na ráně. Mají pracovat víc, aniž by dostali halíř, prémie jim odloží o rok, za odměnu dostanou leda padáka


Fatální a popravdě nepochopitelná strategická selhání vedení firmy v posledních letech dostaly Mercedes do obrovských problémů. Od začátku bylo jasné, že účet za ně někdo zaplatí, strůjci celého fiaska to ale nejsou. Ti dokonce dál mají své pozice, běžní zaměstnanci musí vytahovat portmonky. (Petr Miler)Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….