Dva muži měli ze svého zaměstnání odvézt během několika let 212 tun nerezu

Pelhřimovští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality obvinili dva muže ve věku čtyřiašedesát a šestašedesát let, kteří během jedenácti let způsobili svému zaměstnavateli škodu přesahující šest milionů korun. Čtyřiašedesátiletý muž z firmy v Pelhřimově, kde pracoval, dlouhodobě svým osobním vozidlem vyvážel zbytky tabulí nerezového plechu, jekly, tyče a další odpadní či k výrobě ještě použitelný nerezový […]

Zdroj

Celý článek zde: ZDROJ ZDE
….
✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….