V Pardubicích už fungují obě letní koupaliště. Zatímco pláž v akvacentru zahájila sezonu už na konci května, na Cihelně čekali až na hezké počasí. Loni totiž kvůli chladným červnovým dnům zela plovárna dlouho téměř prázdnotou. Teď ji i ve všední dny navštíví okolo tisícovky plavců. Jsou mezi nimi hlavně děti.Celý článek zde: ZDROJ ZDE
….
✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….


