Vědci vyrobili pomocí 3D tisku elektroniku z odpadu z gramofonových desek

Elektroniku z odpadu z gramofonových desek vyrobili pomocí 3D tisku vědci z Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze (FEL ČVUT) a Vysoké školy chemicko-technologické (VŠCHT). Podle vědců snižuje nový technologický postup oproti tradiční výrobě až o 60 procent tvorbu emisí a až o 90 procent toxicitu pro lidský organismus, informovala ČVUT. Materiál pro projekt s názvem SELECT vědcům poskytla společnost GZ Media, největší výrobce vinylových desek na světě.✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
Více: ZDROJ ZDE