První výhru nad Kanadou po 13 letech si mohli v neděli užít čeští hokejbalisté na domácím mistrovství světa v Ostravě. Výsledkem 6:4 navázali na sobotní úvodní vítězství nad Finskem 8:6 a útočník Dalimil Zvonek byl rád, že se mu podařilo prolomit prokletí proti sedminásobným světovým šampionům, kteří útočí na třetí zlato za sebou. Pomohl k tomu dvěma góly a jednou asistencí.Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….

