Brutalitu Aston Martinu natočili při testech na okruhu v Portimao. Vypadá jako Batmobil, zní jako staré F1 a je rychlý jako ty nové


Nepřeháníme ani trochu, Batman prý už volal, že chce svoje auto zpátky… Bude si ho ale asi muset chytit, což bude při jeho rychlosti opravdu těžké, i monopost Formule 1 může být málo. (Petr Miler)Celý článek zde: ZDROJ ZDE ….✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy
….